Otomatik Kepenk Sıkışması Nasıl Tamir Edilir.

Kepenk sıkışması ancak kepenk’in hareketli parçaları arasında yer alan kepenk paleti hareket edemez hale geldiğinde olur.

Kepenk sıkışması arızası kepenk paleti aşağıya inmiyor yada yukarıya doğru kalkmıyor ise kesinlikle kepenk servisi müdahalesiyle kepenk arızası tamir edilmelidir.

Kepenk sıkışması çok fazla masraf açan bir arıza değildir fakat kepenk’e yapılacak tecrübesiz ve bilinçsiz müdahaleler otomatik kepenk’in sağlam çalışan kepenk aksesuarlarına zarar verir ve otomatik kepenk‘de daha fazla arızalara neden olabilir.

Arızalı kepenk’inizi tecrübeli ve sertifikalı deneyimli ustalarımızla uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz. Eğer kepenk’inizde sıkışma olursa anormal bir şekilde yüksek ses çıkarıyor yada otomatik kepenk takıla takıla duraklayarak çalışıyorsa hemen acil otomatik kepenk servisi hattımız  0532 242 31 55 arayın.

Firmamızın kullanmış olduğu yedek parçalar 2 yıl garantilidir. Servis ekibimizin yapmış olduğu hizmetlerin tamamını kayıt altında alır ve garantili yedek parçaların takibini yapar