Kurumsal

KURUMSAL

1985 Yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

Her alanda hızla gelişen teknolojide otomasyon sistemi olarak nerelerdeyiz, otomatik kapı grubunda ne aşamadayız hızlı gelişen teknolojiye sektör olarak ne kadar adapte olduk ne kadar uyum sağlayabiliyoruz.

Otomatik kapı ve kepenk sistemleri denilince, akla işyerlerine takılan otomatik, motorlu, kumandalı, emniyet fotoselli kepenkler gelmekte, bu grup da kendi içinde galvanizli çelik kepenkler, politüretan dolgulu çelik kepenkler ve politüretan dolgulu alüminyum kepenkler olarak adlandırılabilir. Bu grup ürünler yükseliği ev tipi garaj kapılarına uymayan bina garajlarında da kullanılmaktadır.

Fabrikalarda ve bina oto garajlarında kullanılan seksiyonel kapı veya ev tipi garaj kapısı diye de tabir edilen kapılarda otomatik kapının başka bir grubudur. Araç geçişi için binaların açık otoparklarına girişlerde kullanılan yana kayar kapı diye de adlandırılan yine motorlu kumandalı bahçe kapısı grubu da mevcuttur.

Ayrıca yaya geçişlerinde kullanılmak üzere fotoselli kapı grubu da günümüzde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz otomatik kapı çeşitleri doğru tercih, doğru malzeme ve tabiri caiz ise düzgün montaj ile uzun süre kullanılabilir.

Sektör olarak biz imalat ve montaj yapan firmalar kendimizi yenileme konusunda çok ağır davranmakta ar-ge konusunda yetersiz kalmaktayız, ithalata bağımlı çalışmaktayız. Yerli firma ürünlerini desteklemekte en büyük hedefimiz olmalı.

Çalışanlarımızın mesleki eğitimleri uzman kişilerce verilmeli, firmalar imalat montaj yeterlilik belgesi alması hususunda gerekli sertifikasyon çalışmakarı ivedi bir şekilde yaparak sektör belirli bir standardı yakalamalıdır. Ayrıca sektör karşılaştığı sorunları aşma konusunda birlik ve beraberliğin sağlanması hususunda ivedi olarak bir dernek çatısı altında organize olmalıdır.

Saygılarımızla!..

ANAR OTOMATİK & MANUEL KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ

Hakkımızda
Anar Kepenk 7/24 Otomatik Manuel Kepenk İmalat Tamir Ankara Altındağ’da Bulunmaktadır. Amacımız Kurulduğumuz Günden İtibaren Her Geçen Gün Sektöründe Öncü Olabilmektir.
İletişim

Adres: Altınpark mah, Dikmeli Sk. no.24, Siteler Altındağ  Ankara 

Telefon: 0532 242 31 55
Ziyaretçi Sayımız
Toplam Ziyaretçi Sayımız: 808
Call Now ButtonHemen Arayın...
Open chat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by